Címlap
VERSENYEKEN RÉSZTVEVŐ TANULÓINK EREDMÉNYEI A 2016-2017-ES TANÉVBEN

A tanuló neve

A verseny megnevezése

Tantárgy

A verseny szintje

Helyezés

Vargyas Tamás

III.A

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

Matematika

megyei

XX.

Mándoki Balázs Imre II.o

Mindenünk a zászló

Rajz/művészetek

nemzetközi

II.

II. osztály

Legnépesebb benevezés

Mindenünk a zászló

Rajz/művészetek

nemzetközi

Különdíj

Krizbai Emőke II.o

Elekes Antal emlékverseny

Testnevelés

körzeti

III.

Madarász Rita

I.B

Pál Lajos Matematika Verseny

Matematika

körzeti

Dicséret

Baricz Tímea

I.B

Pál Lajos Matematika Verseny

Matematika

körzeti

Dicséret

 

Balog Barbara

I. A

Páll Lajos Matematikaverseny

 

Matematika

Körzeti

 

Megyei

II. Hely

 

Dicséret

 

Koncsag Máté

I. A

,,Keressük a legszebb papírhajót”!

 

Vizuális nevelés

 

Országos

 

Dicséret

 

Koncsag Máté

I. A

 

Benedek Elek Mesemondóverseny

 

Anyanyelvi kommunikáció

 

Megyei

 

Dicséret

 

Gál Boróka

I. A

 

,, Zenével élek”

 

Vizuális nevelés

 

Nemzetközi

 

Dicséret

 

Lőrincz Dóra

I. A

,,Mesék világa” Iskolai Könyvtárak nemzetközi hónapja alkalmából

Vizuális nevelés

Megyei

Dicséret

Gál Boróka

I. A

Kányádi Sándor szavalóverseny

Anyanyelvi kommunikáció

Megyei

Dicséret

Kiss Hanna

I. A

,,Nagy karácsonyi színezőverseny”

Vizuális nevelés

Nemzetközi

Dicséret

Lőrincz Dóra

I. A

,,Nagy karácsonyi színezőverseny”

Vizuális nevelés

Nemzetközi

Dicséret

Koncsag Dávid

I. A

,,Nagy karácsonyi színezőverseny”

Vizuális nevelés

Nemzetközi

Dicséret

Dezső Sára

I. A

,,Nagy karácsonyi    színezőverseny”

Vizuális nevelés

Nemzetközi

Dicséret

Nagy Zsombor

Terra Földrajz Verseny

földrajz

országos

dicséret

Nagy Zsombor

Terra Földrajz Verseny

földrajz

megyei

III.

Laczkó Róbert

Terra Földrajz Verseny

földrajz

megyei

Nagy Beáta

Földrajz Olimpiász

földrajz

megyei

dicséret

Gál Nándor

Földrajz Olimpiász

földrajz

megyei

dicséret

Laczkó Róbert

Terra Földrajz Verseny

földrajz

körzeti

III.

Jánosi Barbara

Terra Földrajz Verseny

földrajz

körzeti

Kovács Levente

Terra Földrajz Verseny

földrajz

körzeti

Csala Csongor

Terra Földrajz Verseny

földrajz

körzeti

Kiss Krisztina

Terra Földrajz Verseny

földrajz

körzeti

Vargyas Boglárka

Terra Földrajz Verseny

földrajz

körzeti

Mayer Walter

Terra Földrajz Verseny

földrajz

körzeti

Szakács Tamás

Terra Földrajz Verseny

földrajz

körzeti

Gál Menyhért

Benedek Elek „Mesék útján, csodák földjén”

Magyar nyelv és irodalom

megyei

dicséret

Páll Amália

Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny

Magyar nyelv és irodalom

körzeti

16.hely

Gál Eszter

Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny

Magyar nyelv és irodalom

körzeti

18.hely

Gál Menyhért

Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny

Magyar nyelv és irodalom

körzeti

23.hely

Vargyas Boglárka

Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny

Magyar nyelv és irodalom

körzeti

3.hely

Kiss Virág

Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny

Magyar nyelv és irodalom

körzeti

10.hely

Kiss Gabriella

Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny

Magyar nyelv és irodalom

körzeti

14.hely

Csíki Anett

Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny

Magyar nyelv és irodalom

körzeti

18.hely

Ráduly Kincső

Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny

Magyar nyelv és irodalom

körzeti

19.hely

Jánosi Barbara

Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny

Magyar nyelv és irodalom

körzeti

12.hely

Kozma Kinga Kamilla

Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny

Magyar nyelv és irodalom

körzeti

8.hely

Vargyas Boglárka

Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny

Magyar nyelv és irodalom

megyei

1.hely

Vargyas Boglárka

Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny

Magyar nyelv és irodalom

országos

1.hely

Vargyas Boglárka

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

Magyar nyelv és irodalom

megyei

3.hely

Kozma Kinga Kamilla

Versekbe zárt szívek- karácsonyi szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

helyi/iskolai

Ii.hely

Sövér Arnold

Versekbe zárt szívek- karácsonyi szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

helyi/iskolai

Gál Eszter

Versekbe zárt szívek- karácsonyi szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

helyi/iskolai

versírók díja

Gál Menyhért

Versekbe zárt szívek- karácsonyi szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

helyi/iskolai

dicséret

Gáll Réka

Versekbe zárt szívek- karácsonyi szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

helyi/iskolai

Kiss Emília

Versekbe zárt szívek- karácsonyi szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

helyi/iskolai

Török Bernadett

Versekbe zárt szívek- karácsonyi szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

helyi/iskolai

Vargyas Sarolta

Versekbe zárt szívek- karácsonyi szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

helyi/iskolai

III.hely

Gál Dorottya

Versekbe zárt szívek- karácsonyi szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

helyi/iskolai

I.hely

Lőrincz Bence

Versekbe zárt szívek- karácsonyi szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

helyi/iskolai

Madarász Mónika

Versekbe zárt szívek- karácsonyi szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

helyi/iskolai

I.hely

Laczkó Bernadett

Versekbe zárt szívek- karácsonyi szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

helyi/iskolai

Kiss Gabriella

Versekbe zárt szívek- karácsonyi szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

helyi/iskolai

dicséret

Gál Barbara

Versekbe zárt szívek- karácsonyi szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

helyi/iskolai

Simon Noémi

Versekbe zárt szívek- karácsonyi szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

helyi/iskolai

Tamás Alexandra

Versekbe zárt szívek- karácsonyi szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

helyi/iskolai

Bicsak Eszter

Versekbe zárt szívek- karácsonyi szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

helyi/iskolai

Incze Emese

Versekbe zárt szívek- karácsonyi szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

helyi/iskolai

dicséret

Ilyés Rajmund

Versekbe zárt szívek- karácsonyi szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

helyi/iskolai

Sövér Szilárd

Versekbe zárt szívek- karácsonyi szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

helyi/iskolai

Székely Bernadett

Versekbe zárt szívek- karácsonyi szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

helyi/iskolai

Vad Hajnal

Versekbe zárt szívek- karácson

Magyar nyelv és irodalom

helyi/iskolai

Baricz Bernadett

Versekbe zárt szívek- karácsonyi szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

helyi/iskolai

Madarász Mária Magdolna

Versekbe zárt szívek- karácsonyi szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

helyi/iskolai

II.hely

Farkas Natália Krisztina

Versekbe zárt szívek- karácsonyi szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

helyi/iskolai

I.hely

Horváth Roland

Versekbe zárt szívek- karácsonyi szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

helyi/iskolai

III.hely

Nagy Beáta

Versekbe zárt szívek- karácsonyi szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

helyi/iskolai

dicséret

Gáll Réka

Cseres Tibor emléknap---Arany János szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

körzeti

Vargyas Sarolta

Cseres Tibor emléknap---Arany János szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

körzeti

Madarász Mónika

Cseres Tibor emléknap---Arany János szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

körzeti

Kiss Gabriella

Cseres Tibor emléknap---Arany János szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

körzeti

Vargyas Boglárka

„Dicső híre-neve fönnmarad örökre” –Arany János emlékév kapcsán történelmi és irodalmi verseny Lakiteleki Népfőiskola szervezésében

Magyar nyelv és irodalom

nemzetközi

11.hely

Kiss Virág

Dicső híre-neve fönnmarad örökre” –Arany János emlékév kapcsán…

Magyar nyelv és irodalom

nemzetközi

11.hely

Ráduly Kincső

Dicső híre-neve fönnmarad örökre” –Arany János emlékév kapcsán..

Magyar nyelv és irodalom

nemzetközi

11.hely

Gáll  Dorottya

Wass Albert Vers- és Mesemondó Verseny a Maroshévíz

Magyar nyelv és irodalom

körzeti

2.hely

Baricz Orsolya

EMMV

Matematika

megyei

II.

Baricz Orsolya

Bolyai Emlékverseny

(feladatmegoldó)

Matematika

megyei

IV.

Baricz Orsolya

Borsos Balázs

Ilyés Raymund

Bolyai Emlékverseny

csapatverseny

Matematika

megyei

II.

Szabó Tímea

TUDEK

Matematika

Országos

Bajkó Zoltán

TUDEK

Matematika

Országos

Bajkó Zoltán

Sap

Matematika

megyei

Baricz Csaba

Sap

Matematika

megyei

Bege Brigitta

Sap

Matematika

megyei

Ambrus Boglárka

Sap

Matematika

megyei

Magyari Veronika

Sap

Matematika

megyei

Bajkó Zoltán

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Matematika

megyei

III.

Hobaj Hunor

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Matematika

megyei

VI.

Baricz Csaba

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Matematika

megyei

VI.

Kovács Levente

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Matematika

megyei

XI.

Mayer Walter

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Matematika

megyei

XIII.

Vargyas Boglárka

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Matematika

megyei

XV.

Baricz Orsolya

Borsos Balázs

Ilyés Raymund

Vályi Gyula Emlékverseny

Matematika

megyei

Kiss Gabriella

Kis Virág

Ráduly Kincső

Vargyas Boglárka

Bolyai Csapatverseny

Matematika

megyei

VIII.

Borsos Balázs

MATLAP

Matematika

országos

I.

Koncsag Gyöngyvér

MATLAP

Matematika

országos

III

Ilyés Raymund

MATLAP

Matematika

országos

IV

Kovács Balázs

MATLAP

Matematika

országos

V

Baricz Orsolya

MATLAP

Matematika

országos

VI

Kiss Gabriella

Alfa és Omega Fizikaverseny

Fizika

országos

Ráduly Kincső

Alfa és Omega Fizikaverseny

Fizika

országos

Vargyas Boglárka

Alfa és Omega Fizikaverseny

Fizika

országos

Bege Brigitta

SAPITOUR

Turisztikai Verseny

Turizmus

megyei

Vargyas Emőke

SAPITOUR

Turisztikai Verseny

Turizmus

megyei

Nagy Beáta

SAPITOUR

Turisztikai Verseny

Turizmus

megyei

V-VIII. oszt.

40 tanuló

KISKERTÉSZ

PROGRAM

Technológia

megyei

Bénesi Botond

CROSS-futóverseny

Testnevelés

megyei

III.

Györffy Noémi

CROSS-futóverseny

Testnevelés

megyei

III.

Laczkó Ákos

CROSS-futóverseny

Testnevelés

megyei

VI

V-VI. Fotbalcsapat

fiúk

Fotbal bajnokság

Testnevelés

körzeti

III

Ix-XII Fotbalcsapat

fiúk

Fotbal bajnokság

Testnevelés

körzeti

III

V-VI. Fotbalcsapat

fiúk

Buzánszky kupa

Testnevelés

körzeti

III

VII-VIII. fiú

kézilabdacsapat

Ditró kupa

Testnevelés

körzeti

IV

Erdős Mónika

CSAK TISZTA FORRÁSBÓL NÉPDALVETÉLKEDŐ

ének

megyei

I.

Vargyas Boglárka

Hevesy György kémia verseny

kémia

országos

VI

Ráduly Kincső

Impuls Perpetuum

kémia

megyei

dicséret

Vargyas Boglárka

Impuls Perpetuum

kémia

megyei

III

Vargyas Boglárka

Laborkukac diákvetélkedő

kémia-biológia

országos

III

Kis Virág

Laborkukac diákvetélkedő

kémia-biológia

országos

III

Ráduly Kincső

Laborkukac diákvetélkedő

kémia-biológia

országos

III

Vargyas Boglárka

Mi és a kémia?!

kémia

megyei

I

Kis Virág

Mi és a kémia?!

kémia

megyei

I

Ráduly Kincső

Mi és a kémia?!

kémia

megyei

I

Nagy Beáta

Nemzetközi Kémikus Diákszimpózium

kémia

nemzetközi

dicséret

Vargyas Boglárka

Raluca Ripan kémia verseny

kémia

megyei

II

Vargyas Boglárka

Raluca Ripan kémia verseny

kémia

országos

résztvétel

Nagy Beáta

Sulibörze diákszemmel kreatív kommunikációs verseny

DT

országos

résztvétel

Vargyas Emőke

Sulibörze diákszemmel kreatív kommunikációs verseny

DT

országos

résztvétel

Gál Arnold

Sulibörze diákszemmel kreatív kommunikációs verseny

Dt

országos

résztvétel

Nagy Beáta

Természettud Diákkonferencia

kémia

országos

dicséret

Gál Arnold

Természettud Diákkonferencia

kémia

országos

dicséret

Vargyas Lukács

Természettud Diákkonferencia

kémia

országos

I

Nagy Beáta

Tudományos Diákkörök Erdélyi Konferenciája

kémia

országos

dicséret

Vargyas Lukács

Kutatók konferenciája

kémia

országos

II

Kiss Hanna

II Korondi Kerámia Nemzetközi Sakkfesztivál

sakk

nemzetközi

résztvétel

Kiss Abigél

II Korondi Kerámia Nemzetközi Sakkfesztivál

sakk

nemzetközi

Lfj

Kiss Abigél

Sakkmaraton

sakk

megyeközi

résztvétel

Kiss Hanna

Sakkmaraton

sakk

megyeközi

résztvétel

Kiss Abigél

Szent Miklós Kupa

sakk

megyeközi

résztvétel

Kiss Hanna

Szent Miklós Kupa

sakk

megyeközi

résztvétel

Kiss Abigél

Bástya kupa

sakk

megyeközi

II

Kiss Hanna

Bástya kupa

sakk

megyeközi

résztvétel

Kiss Abigél

Lions Nemzetközi Sakkfesztivál

sakk

nemzetközi

résztvétel

Kiss Hanna

Lions Nemzetközi Sakkfesztivál

sakk

nemzetközi

II

Kiss Abigél

Alfalvi Sakkverseny

sakk

körzeti

II

Kiss Hanna

Alfalvi Sakkverseny

sakk

körzeti

I

Kiss Abigél

Aurel Zamora Kupa

sakk

országos

I

Kiss Hanna

Aurel Zamora Kupa

sakk

országos

III

Kiss Abigél

Salina Turda Nemzetközi Sakkfesztivál

sakk

nemzetközi

dicséret

Kiss Hanna

Salina Turda Nemzetközi Sakkfesztivál

sakk

nemzetközi

dicséret

Kiss Abigél

Ditrói falunapok

sakk

megyei

II

Kiss Hanna

Ditrói falunapok

sakk

megyei

I

Kiss Abigél

Csomafalvi Sakkverseny

sakk

megyei

résztvétel

Kiss Hanna

Csomafalvi Sakkverseny

sakk

megyei

résztvétel

Kiss Abigél

Nyári Sakkverseny HIFA

sakk

megyeközi

résztvétel

Kiss Hanna

Nyári Sakkverseny HIFA

sakk

megyeközi

résztvétel

Kiss Abigél

Bástya kupa

sakk

megyeközi

II

Kiss Hanna

Bástya kupa

sakk

megyeközi

résztvétel

Kiss Abigél

Balogh János Nemzetközi Emlékverseny

sakk

nemzetközi

Lfj - fairplay

Kiss Hanna

Balogh János Nemzetközi Emlékverseny

sakk

nemzetközi

Miss Competition

 

VERSENYEKEN RÉSZTVEVŐ TANULÓINK EREDMÉNYEI A 2015-2016-OS TANÉVBEN

A tanuló neve

A verseny megnevezése

Tantárgy

A verseny szintje

Helyezés

Szakács Balázs I.o

Takarékoskodj a vízzel

Vizuális      nevelés

Körzeti

I.

Szekeres Barnabás I.o

Takarékoskodj a vízzel

Vizuális      nevelés

Körzeti

II.

Gáll Attila  I.o

A te meséd kiről szól?

Vizuális      nevelés

Körzeti

I.

Tóth Izabella I.o

A képzelet madara

Vizuális      nevelés

Körzeti

Dícséret

Gáll Attila I.o

Téli hagyományok és szokások

Vizuális      nevelés

Országos

I.

Kis Tímea I.o

Téli hagyományok és szokások

Vizuális      nevelés

Országos

II.

Baricz Lukács I.o

Varadinum

Vizuális      nevelés

Országos

I.

Koncsag Brigitta I.o

Nagyanyáink öröksége

Vizuális      nevelés

Megyei

Dícséret

Nagy Zsombor V.o

Terra földrajzverseny

Földrajz

Országos

Dícséret

Vargyas Boglárka VI.o

Terra földrajzverseny

Földrajz

Megyei

Dícséret

Nagy Beáta XI.o

Olimpiász

Földrajz

Megyei

Dícséret

Gál Arnold  XI.o

Olimpiász

Földrajz

Megyei

Dícséret

György Eszter  VIII.o

Olimpiász

Földrajz

Megyei

Dícséret

Csala Csongor  V.o

Olimpiász

Tehnológia

Megyei

Dícséret

Fejér Eszter  VIII.o

„Őszirózsa” népdalvetélkedő

Ének

Megyei

I.

Magyari Veronika XI.

„Zrínyi Ilona” matematika verseny

Matematika

Megyei

I.

Ambrus Boglárka XI.

Zrínyi Ilona” matematika verseny

Matematika

Megyei

II.

Koncsag Gyöngyvér VII.o

Matlap

Matematika

Országos

II.

Ilyés Rajmund VII.o

Matlap

Matematika

Országos

III.

Kovács Balázs VII.o

Matlap

Matematika

Országos

IV.

Borsos Balázs VII.o

Matlap

Matematika

Országos

V.

Baricz Orsolya VI.o

Matlap

Matematika

Országos

VI.

Vargyas Boglárka VI.o

Olimpiász

Matematika

Megyei

I.

Erdős Réka VIII.o

Olimpiász

Matematika

Megyei

III.

Madarász Renáta XII.o

Matud

Matematika

Országos

II.

Szakács Bernadett XII.o

Matud

Matematika

Országos

II.

Szabó Tímea IX.o

Matud

Matematika

Országos

Dícséret

Blénessi Botond VI.o

Terepfutó verseny

Testnevelés

Megyei

I.

Györffy Noémi  VI.o

Terepfutó verseny

Testnevelés

Megyei

III.

Nagy Beáta

Tudományos Diákkörök Erdélyi Konferenciája

pszichológia

Erdélyi döntő

dicséret

Erdős Réka

„Mi és a kémia?!”

kémia

Megyei

Megyék közötti

I díj

dicséret

Madarász Dóra

„Mi és a kémia?!”

kémia

Megyei

Megyék közötti

I díj

dicséret

Vasi András

„Mi és a kémia?!”

kémia

Megyei

Megyék közötti

I díj

dicséret

Erdős Réka

Laborkukac diákvetélkedő

kémia

Erdélyi döntő

III díj

Madarász Dóra

Laborkukac diákvetélkedő

kémia

Erdélyi döntő

III díj

Vasi András

Laborkukac diákvetélkedő

kémia

Erdélyi döntő

III díj

Erdős Réka

Hevesy György Kémiaverseny

kémia

Országos döntő

III díj

Madarász Dóra

Hevesy György Kémiaverseny

kémia

Országos döntő

VI.

Vasi András

Hevesy György Kémiaverseny

kémia

Országos döntő

IX.

Madarász Dóra

Tudományok Ifjúsági Tantárgyversenye

kémia-fizika-biológia

Megyei

dicséret

Erdős Réka

Impuls Perpetuum tantárgyverseny

kémia

megyei

II. díj

Madarász Dóra

Impuls Perpetuum tantárgyverseny

kémia

megyei

III. díj

Vasi András

Impuls Perpetuum tantárgyverseny

kémia

megyei

dicséret

Nagy Beáta

Természettud diákkonferencia

kémia

országos

II. díj

Gál Arnold

Természettud diákkonferencia

kémia

országos

II. díj

 

Eredmények - 2014-2015


A tanuló neve

A verseny megnevezése

Tantárgy

A verseny szintje

Helyezés

Tóth Izabella  I.o

„Pasărea fanteziei”

Vizuális      nevelés

Körzeti

Dicséret

Kis Timea I.o

„ÁLARCKÉSZÍTŐ VERSENY”

Vizuális      nevelés

Körzeti

II

Koncsag Brigitta  I.o

„Nagyanyáink öröksége”

Vizuális      nevelés

Körzeti

Dicséret

Gál Eszter  I.o

„ART4KIDS ”,

Creativitate

Országos

I

Baricz Lukács I.o

„VARADINUM-SZENT LÁSZLÓ LOVAGKIRÁLY”

Vizuális      nevelés

Megyék közötti

I

Tóth Izabella I.o

„VARADINUM-SZENT LÁSZLÓ LOVAGKIRÁLY”

Vizuális      nevelés

Megyék közötti

Dicséret

Lackó Bálint Jenő I.o

„VARADINUM-SZENT LÁSZLÓ LOVAGKIRÁLY”

Vizuális      nevelés

Megyék közötti

Dicséret

Tóth Izabella I.o

„Napsugár ÖTTUSA BAJNOKSÁG”

Testnevelés

Megyék közötti

Dicséret

Lackó Bálint Jenő I.o

„Napsugár ÖTTUSA BAJNOKSÁG”

Testnevelés

Megyék közötti

Dicséret

Török Timea III.o

Fürkész helyesírási verseny

Anyanyelv

Megyei

I

Török Timea III.o

Fürkész helyesírási verseny

Anyanyelv

Országos

Dicséret

Vargyas Tamás

Fürkész helyesírási verseny

Anyanyelv

Megyei

Dicséret

Lőrincz Andrea

Fürkész helyesírási verseny

Anyanyelv

Megyei

Dicséret

Gáll Emese Kriszta

Fürkész helyesírási verseny

Anyanyelv

Megyei

Dicséret

Simon Szilvia

Fürkész helyesírási verseny

Anyanyelv

Megyei

Dicséret

Vargyas Sarolta IV.o

„Kriza János Balladamondó és mesemondó verseny”

Anyanyelv

Megyei

I

Vargyas Sarolta IV.o

„Kriza János Balladamondó és mesemondó verseny”

Anyanyelv

Országos

Dicséret

Bartis Adorján, Forró Gellért IV.o

Marosvásárhelyi Rádióban meghirdetett „Fogalmazásíró verseny”

Anyanyelv

Országos

I

Ilyés Barnabás, Bege Zalán, Bartis István-Adorján, Portik Roland IV.o

„Napsugár ÖTTUSA BAJNOKSÁG”

Testnevelés

Megyei

I

Ilyés Barnabás, Bege Zalán, Bartis István-Adorján, Protik Roland IV.o

„Napsugár ÖTTUSA BAJNOKSÁG”

Testnevelés

Országos

I

Vargyas Sarolta IV.o

Nemzetközi meseíró pályázat

Anyanyelv

Nemzetközi

II

Simon Kristóf IV.o

Fürkésző folyóiratban meghirdetett: MÁTYÁS AZ IGAZSÁGOS pályázat

Anyanyelv

Országos

II

Barna Jánosi Erik IV.o

SMART angol verseny

Angol

Megyei

III

Simon Kristóf IV.o

SMART angol verseny

Angol

Megyei

II

Baricz Orsolya, Borsos Balázs, Csala Dorottya, Kiss Zoltán VI.o

„Bolyai János emlékverseny”

Matematika

Megyei

III

Csala Dorottya VI.o

„Feladatmegoldó verseny”

Matematika

Megyei

Dicséret

Borsos Balázs

Tantárgyverseny

Matematika

Körzeti

III

Tetraéder csapat - Baricz Orsolya, Borsos Balázs, Csala Dorottya, Kiss Zoltán VI.o

„Bolyai János csapatverseny”

Matematika

Megyei

I

Kovács Balázs VI.o

„Matlap dijazottjai, feladatmegoldók”

Matematika

Országos

Dicséret

Borsos Balázs VI.o

„Matlap dijazottjai, feladatmegoldók”

Matematika

Országos

Dicséret

Koncsag Gyöngyvér VI.o

„Matlap dijazottjai, feladatmegoldók”

Matematika

Országos

Dicséret

Laczkó Beáta VI.o

„Matlap dijazottjai, feladatmegoldók”

Matematika

Országos

Dicséret

Csala Dorottya VI.o

„Matlap dijazottjai, feladatmegoldók”

Matematika

Országos

Dicséret

Vargyas Lukács VI.o

„Matlap dijazottjai, feladatmegoldók”

Matematika

Országos

Dicséret

Gyarmati Beáta VI.o

„Matlap dijazottjai, feladatmegoldók”

Matematika

Országos

Dicséret

Erdős RékaVII.o

„Impuls Perpetuum”

Kémia

Megyei

III

Vasi Andras VII.o

„Impuls Perpetuum”

Kémia

Megyei

II

Vasi Andras VII.o

„Olimpiada Științe pentru Juniori”

Kémia

Megyei

II

Erdős RékaVII.o

„Raluca Ripan” - kémiaverseny

Kémia

Megyei

II

Középiskola lány focicsapata

Focibajnokság

Testnevelés

Körzeti

I

Vasi András, Erdős Reka, Madarász Dóra

Laborkukac

Filozófia - logika

Országos

III

Nagy Beáta XI

Természettud tudományos konferencia

Kémia

Országos

II

Török Emőke XI

Zrinyi Ilona

Matematika

Megyei

VII

Ilyés Tamás XII

Zrinyi Ilona

Matematika

Megyei

I

Baricz Hunor XI

Természettud tudományos konferencia

Kémia

Országos

VII

Ilyés Tamás XII

TUDEK

Matematika

Erdélyi

II

 

Eredmények 2013-2014

 

A tanuló neve

A verseny megnevezése

Tantárgy

A verseny szintje

Helyezés

Antal Anasztázia

Fürkész helyesírási verseny

Anyanyelv

Megyei

Dicséret

Baricz Bernadett

Fürkész helyesírási verseny

Anyanyelv

Megyei

Dicséret

Laczkó Adorján

Fürkész helyesírási verseny

Anyanyelv

Megyei

Dicséret

Török Timea II.o

Fürkész helyesírási verseny

Anyanyelv

Megyei

Dicséret

Baricz Orsolya V.o

„Vályi Gyula emlékverseny”

Matematika

Megyei

V

Csala Dorottya V.o

„Feladatmegoldó verseny”

Matematika

Megyei

Dicséret

Baricz Orsolya V.o

„EMMV”

Matematika

Körzeti

Dicséret

Baricz Orsolya V.o

„Matlap dijazottjai, feladatmegoldók”

Matematika

Országos

Dicséret

Csala Dorottya V.o

„Matlap dijazottjai, feladatmegoldók”

Matematika

Országos

Dicséret

Kiss Zoltán V.o

„Matlap dijazottjai, feladatmegoldók”

Matematika

Megyei

Dicséret

Vargyas Katalin XII.o

Kiutat a palackból

Filozófia - Logika

Országos

Dicséret

Nagy Beáta X.o

Kiutat a palackból

Filozófia - Logika

Országos

Dicséret

Gal Timea XII.o

Kiutat a palackból

Filozófia - Logika

Országos

Dicséret

Gyorgy Botond XII.o

Kiutat a palackból

Filozófia - Logika

Országos

Dicséret

Baricz Emőke XII.o

Kiutat a palackból

Filozófia - Logika

Országos

Dicséret

Madarász Renáta, Szakács Bernadett X.o

„MATUD”

Matematika

Országos

II

Nagy Beáta X.o

Természettud tudományos konferencia

Kémia

Országos

Különdíj

Lőrincz Barna VIII.o

Természettud tudományos konferencia

Kémia

Országos

Különdíj

Középiskola fiú focicsapata

Focibajnokság

Testnevelés

Körzeti

III

Sövér Elek Iskolaközpont líceumi tagozatának eredményei a 2009-2011 periódusban

 

Tanuló neve

A verseny megnevezése

Év

Tantárgy

A verseny szintje

Helyezés

Nagy Enikő

Gordiusz

2009

Matematika

megyei

IV. hely

Török Koppány

TUDEK

2009

Matematika

országos

V. hely

Gáll Erika

TUDEK

2009

Matemtatika

országos

III. hely

Gáll Levente

TUDEK

2009

Történelem

országos

III. hely

Gáll Levente

TUDOK Békéscsaba

2009

Történelem

nemzetközi

 


Mészáros Tünde

Laborkukac diákvetélkedő

2010

Biológia

megyei

 


Ferencz Szidónia

Laborkukac diákvetélkedő

2010

Kémia

megyei

 


György Botond

Pécsi nemzetközi diákszimpozion

2010

Kémia

nemzetközi

 


Lokodi Szilárd

Tudományos diákkörök erdélyi konferenciája

2010

Kémia

országos

 


Lokodi Szilárd

Országos tudományos diákkonferenciája

2010

Kémia

országos

II. hely

Lokodi Szilárd

Kutdiák esszépályázat

2010

Kémia

nemzetközi

 


Nagy Enikő

Tudományos diákkörök erdélyi konferenciája

2010

Kémia

országos

Dicséret

Nagy Enikő

Országos tudományos diákkonferenciája

2010

Kémia

országos

Dicséret

Nagy Enikő

Kutdiák esszépályázat

2010

Kémia

nemzetközi

 


Vad Szabolcs

Laborkukac diákvetélkedő

2010

Kémia

megyei

II. hely

Albert Zsuzsa

tantárgyverseny

2010

magyar nyelv és irodalom

körzeti szakasz

 


Baricz Dezső

tantárgyverseny

2010

magyar nyelv és irodalom

körzeti szakasz

 


Szekeres Rita

tantárgyverseny

2010

magyar nyelv és irodalom

körzeti szakasz

 


Baricz Enikő

TUDEK –Torda

2010

marketing

országos

I hely

Baricz Enikő

TUDOK –Sárospatak

2010

marketing

nemzetközi

V. hely

Baricz Enikő

Kutdiák esszépályázat

2010

marketing

nemzetközi

I. hely

Lokodi Szilárd

MATUD – Szalonta

2010

Matematika

országos

Dicséret

Ábrahám Tihamér

TUDEK

2010

Matematika

országos

Dicséret

Gyarmati Ildikó

Gordiusz

2010

Matematika

megyei

III. hely

Gyarmati Izabella

TUDEK

2010

Matematika

országos

III. hely

Lokodi Szilárd

Gordiusz

2010

Matematika

megyei

II. hely

Magyari Sándor

TUDEK

2010

Matematika

országos

Dicséret

Magyari Sándor

Gordiusz

2010

Matematika

megyei

I. hely

Magyari Sándor

Gordiusz

2010

Matematika

országos

XI. hely

Baricz Kinga

TUDEK –Torda

2010

turisztika

országos

I hely

Baricz Kinga

TUDOK –Sárospatak

2010

turisztika

nemzetközi

V. hely

Baricz Kinga

Kutdiák esszépályázat

2010

turisztika

nemzetközi

I. hely

Gáll Levente

Aragoniturs – Korond

2010

turisztika

megyei

III. hely

Koncsag Gál Szilveszter

Aragoniturs – Korond

2010

turisztika

megyei

III. hely

Török Erika

Aragoniturs - Korond

2010

turisztika

megyei

II. hely

Török Koppány

Aragoniturs – Korond

2010

turisztika

megyei

III. hely

Baricz Anita

Laborkukac diákvetélkedő

2011

Kémia

megyei

II. hely

Szekeres Rita

TUDEK

2011

magyar nyelv és irodalom

országos

Dicséret

Baricz Dezső

Aragoniturs – Korond

2011

turisztika

megyei

III. hely

Baricz Enikő

Aragoniturs – Korond

2011

turisztika

megyei

II. hely

Bartis Ágota

Aragoniturs – Korond

2011

turisztika

megyei

II. hely

Nagy Enikő

Aragoniturs – Korond

2011

turisztika

megyei

II. hely

Albert Zsuzsanna Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő
2012
magyar nyelv és irodalom országos
II. hely
Birtalan Andrea
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő
2012
magyar nyelv és irodalom
országos
II. hely
Szekeres Rita
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2012 magyar nyelv és irodalom országos II. hely

Kovács Izabella

Gáll Rita

Baricz Hunor

Borsos András

Bolyai Matematika Csapatverseny
2012
matematika
megyei IV. hely
Török Hunor
Bolyai Emlékverseny
2012
matematika
megyei
I. hely
Gál Rita Bolyai Emlékverseny 2012 matematika megyei I. hely
Lőrincz Barna Attila Bolyai Emlékverseny 2012 matematika megyei I. hely
Kovács Izabella Bolyai Emlékverseny 2012 matematika megyei I. hely
Kovács Izabella tantárgyverseny 2012 technológiai nevelés megyei III.hely